Scroll to top

Treningi

Zapraszamy na weekendowe treningi na tyczkach (slalom i slalom gigant). Zajęcia odbywają się na różnych stokach w Polsce i za granicą. Chcemy umożliwić naszym zawodnikom treningi na trasach o zmiennych stopniach nachylenia terenu i odmiennych stopniach trudności i konfiguracjach.
Oferta skierowana jest do zaawansowanych narciarzy, zawodników, zawodników AMP, Mastersów, Juniorów i Młodzików. Dodatkowo szkolimy też początkujących, stawiających pierwsze kroki na bramkach. Informację o miejscu szkoleń podajemy na 2 tygodnie przed terminem. / Wybierz interesujący Cie Termin:

5-8 września 2019, COS OPO Szczyrk, przygotowanie do sezonu MASTERS

Hej, Narciarze!

Jak Wam mija lato? Mamy nadzieję, że pomiędzy leniuchowaniem na plaży, a obowiązkami znajdujecie chwilę na treningi? Sezon zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym zapraszamy Was na zgrupowanie treningowe grupy MASTERS do Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku w pierwszy weekend września tj. 5-8 września 2019.

Dla kogo?

Dla wszystkich narciarzy amatorów, trenujących jazdę na tyczkach, startujących w zawodach z cyklu Puchar Polski Amatorów, FIS Masters Cup, Family Cup lub chcących po prostu dobrze przygotować się kondycyjnie do sezonu zimowego

Trening czyni MISTRZA

Przez cztery dni popracujemy trochę nad szybkością, zwinnością, dynamiką, równowagą, wytrzymałością i wszystkim tym, co przyda się Wam na stoku w zimie. Będzie tor sprawnościowy, bieganie, starty, trening na schodach, slackline i równowaga, duuuużo przeskoków a na koniec zawsze porządny streching i rolowanie. Przeanalizujemy Wasze błędy i ułożymy plan, żebyście mogli po zgrupowaniu samodzielnie kontynuować przygotowania.

Tam, gdzie rodzą się zwycięzcy

Będziemy trenować na obiektach COS OPO w Szczyrku. Mamy do dyspozycji pełnowymiarowy stadion, siłownię, basen, salę gimnastyczną i salkę konferencyjną.

Zawsze Zmotywowani

Trening mentalny jest integralną częścią przygotowań sportowca i to najczęściej od naszej psychiki zależy, kto zostaje zwycięzcą, kto zajmuje drugie miejsce, a kto ląduje poza podium. Dzięki zajęciom z Łukaszem Miką, psychologiem pracującym z takimi zawodnikami jak Maciej Kot czy Kinga Rajda poćwiczymy koncentrację, radzenie sobie ze stresem na zawodach, poznamy techniki relaksacyjne i wiele więcej. #MENTALPOWER

Co zabrać?

Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą buty do biegania, buty na salę, sportowe ciuchy, rolki (jak ktoś ma), roller (jak nie macie to Wam pożyczymy, tylko musicie to zgłosić wcześniej), notes i długopis na treningi mentalne

PROGRAM:

Czwartek – 16.00 test sprawności fizycznej, ważenie, kolacja omówienie

Piątek

9.00-11.00 szybkość zwinność stadion

15-17 trening ogólnorozwojowy sala

19 -20.30 streching, rolowanie

20.30-21.00 – wideoanaliza, podsumowanie treningów

Sobota

9.00-11.00 koordynacja, imitacja teren

15.00-17.00 sala tor sprawnościowy

19-20.30 streching, rolowanie

20.30-21.00 wideoanaliza, podsumowanie treningów

Niedziela

9.00-11.00 schody

12-13.30 psycholog sportu

17-19.00 rolki (dla tych co maja)

 

Koszt uczestnictwa 100 zł za dzień treningowy, czwartek 50 zł

Zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie. Polecamy noclegi w COS OPO Szczyrk lub Hotelu Skalite położonym tuż obok stadionu.

Gallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slide

 

Zgłoszenia na: biuro@skitomo.pl

Weekendowe szkolenia odbywają się według planu: